Mūsu uzņēmums veic kapu kopiņu un apmaļu labiekārtošanas darbus. Mēs nodarbojamies ar pieminekļu, rotājumu un citu nepieciešamo elementu izgatavošanu un uzstādīšanu. Mūsu darbinieki tāpat veic apzaļumošanas pakalpojumus, lai kapsēta izskatītos skaistāka un greznāka.
Lai rezultāts būtu uzreiz pamanāms, var tikt izmantoti jau lielāki augi. Tie drīz vien paaugsies un izrotās jebkuru kapu kopiņu.


Dzīvie augi nav salīdzināmi ar mākslīgajiem. Tie vienmēr piešķirs kapu kopiņai dzīvīgu un skaistu izskatu, kā arī tie nenovīst, kā to dara grieztie ziedi, un tā arī ir liela priekšrocība.  Visas vasaras garumā kapu kopiņa zaļos un patīkami smaržos.


Mūsu uzņēmumā strādā īpašs dizainers, kurš nodarbojas ar kapu kopiņu apzaļumošanas dizaina izstrādi un kurš veido dzīvo ziedu un augu kompozīcijas. Klients kopā ar meistariem izvēlas sev vispiemērotāko variantu.

Apzaļumošanas pamatposmi


Darbu veikšanas laikā ir svarīgi ievērot noteiktu darbu secību. Izskatīsim to!

Kompozīcijas izveidošana — šis ir ļoti atbildīgs solis, jo no izvēlētā stila būs atkarīgs kapu kopiņas noformējums. Gatavajam variantam ir pilnībā jāpauž Jūsu jūtas pret aizgājēju un dvēseliskā saikne ar viņu. 

Vietas sagatavošana ietver kapavietas attīrīšanu no gružiem un augsnes atvešanu. Tāpat ir nepieciešams atvest nepieciešamo skaitu augu. Augu stādīšana tiek veikta tādā veidā, lai pēc pāris nedēļām vēlamā kompozīcija sazaļotu.

Katram klientam tiek doti ieteikumi augu kopšanai pēc to iestādīšanas uz kapu kopiņas. Tie ietver augu laistīšanas, augsnes uzlabošanas, atkritumu un nezāļu iznīcināšanas norādījumus, kā arī citus ieteikumus.   

Priekšrocības, ja tiek pieaicināti speciālisti

Starp klientu un iestādes darbiniekiem tiek noslēgts rakstveida līgums, kurā tiek atrunāti visi sadarbības noteikumi. Darbu veikšanas termiņi tiek stingri ievēroti. Ja darbinieki nespēj paveikt darbus laikus, par to ir jābrīdina klients.

Meistari garantē kvalitatīvu un atbildīgu darbu veikšanu. Apzaļumotā kapu kopiņa skaisti un ilgstoši zaļos līdz pat vasaras sezonas beigām.

Klients izvēlas noformējumu, bet dizainers pastāsta viņam par iespējamiem variantiem. Piemēram, zālāju ir iespējams izdaiļot ar margrietiņām, kliņģerītēm, vijolītēm un citiem ziediem. Pastāv iespēja iesēt zālienu, kas šobrīd ir ļoti pieprasīts klientu vidū.  Tas neprasa īpašu kopšanu un, pats galvenais, tajā neaug nezāles.

Ikviens klients paliks apmierināts ar mūsu speciālistu paveikto darbu.