Vienkārši taisnstūrveida, dubultie vertikālie, kapu pieminekļu ansambļi – dažādu izmēru pieminekļu izgatavošana Latvijā.  Granīta pieminekļu izgatavošanas meistardarbnīca piedāvā gan tipveida kapu pieminekļu izgatavošanu, gan arī piemiņas plākšņu izgatavošanu pēc pasūtītāja individuālām skicēm.  Mūsu dizaineri un mākslinieki izstrādās arī ekskluzīvu kapu pieminekļu ansambļa projektu.  Profesionālie akmeņkaļi, mākslinieki-gravētāji, pulētāji pārvērtīs pilnīgi jebkuru projektu realitātē.

Mūsu profesionāļu komanda palīdzēs izvēlēties pieminekļa stilu, modeli un izmēru. Pieminekļu izgatavošanās darbnīcā Jums tiks piedāvāti dažādi akmens tekstūru un krāsu veidi, kas vislabāk saskanēs ar izvēlēto modeli. Piemiņas plāksnes izgatavošana tiks uzsākta tikai pēc visu nianšu un projekta saskaņošanas ar pasūtītāju.

Kapu piemiņas plākšņu un granīta pieminekļu izgatavošana, kā arī piemiņas konstrukciju projektēšana paredz dekoratīvās gravēšanas darbus: fotogrāfiju, epitāfiju un citātu, zīmējumu, ziedu, ornamentu, reliģisko un profesionālo simbolu uzdruku.  Pateicoties milzīgajai praktiskajai pieredzei un augstai profesionalitātei, mūsu uzņēmums ir izpelnījies klientu uzticību un nevainojumu reputāciju, ko apliecina klientu atsauksmes.

Uzņēmumam īpaši svarīga ir reputācija. Tieši tādēļ darbinieki veic darbus visaugstākajā kvalitātē, lai pasūtītāji būtu pilnībā apmierināti ar paveikto darbu.  Pieminekļu izgatavošana paredz produkcijas glabāšanu mūsu noliktavā līdz uzstādīšanai, tāpat mēs nodrošinām visu mūsu piemiņas elementu piegādi un uzstādīšanu.  Lai saņemtu atbildes uz jautājumiem, kas skar kapu piemiņas plākšņu, pieminekļu, nožogojumu, pieminekļu ansambļu, apmaļu, galdiņu, soliņu un citas produkcijas izgatavošanu, lūdzam vērsties sadaļās “Kontaktinformācija” vai “Noformēt pasūtījumu”.