Pasūtot kapu pieminekļa izgatavošanu, mēs ar klientu slēdzam oficiālu līgumu, kas kalpo par garantiju tam, ka darbi tiks paveikti norunātā termiņā. Piemineklis tiks izgatavots no kvalitatīviem materiāliem, pamatojoties uz skici, kas ir saskaņota ar pasūtītāju.

Mēs garantējam:

Tikai augstas kvalitātes materiālu izmantošanu; dabīgā akmens apstrādes tehnoloģisko prasību ievērošanu; augstu personāla kvalifikāciju;

Mūsu uzņēmuma speciālistiem piemīt bagātīga pieminekļu izgatavošanas pieredze. Viņi nemitīgi pilnveido savu meistarību. Produktu katalogā Jūs varat izvēlēties jebkuru Jums iepatikušos produkcijas paraugu.

 Produkcijas kvalitāte

Pats par sevi granīts ir ilgmūžīgs materiāls.  Pieminekļa izgatavošanas noslēguma posmā mūsu speciālisti apstrādā akmens virsmu ar dabīgu vasku un speciālu laku. Tas aizsargā granītu un uz tā esošo gravējumu no apkārtējās vides negatīvās ietekmes.

Ļoti reti mēdz gadīties, ka zemas gaisa temperatūras dēļ uz granīta virsmas var veidoties defekti. Ja garantijas laikā Jūs pamanāt šādu defektu, mūsu speciālisti ir gatavi to novērst bez maksas. Garantija neattiecas vienīgi uz bojājumiem, ko pieminekļiem nodara vandāļi. Pieminekļu izgatavošanas meistardarbnīca Memorials.lv – tas ir neliels uzņēmums. Mūsu mērķis nav klientu daudzuma palielināšana. Galvenais mums ir reputācija un pieminekļu augstā kvalitāte.  Tieši tādēļ mēs ar individuālu pieeju attiecamies pret ikvienu pasūtījumu, ievērojam katram pieminekļa izgatavošanas posmam nepieciešamās tehnoloģiskās prasības un cenšamies maksimāli kvalitatīvi paveikt savu darbu.